Gristoma tapo vieninteliu oficialiu AquaCare atstovu Lietuvoje

AquaCare – unikalus odontologinis oru varomas poliravimo ir šlifavimo įrenginys, džiuginantis lyderiaujančius gydytojus odontologus visame pasaulyje. AquaCare – tai daugiau, nei tik smėliasrovė. Tai – sistema, panaudojama beveik visose srityse: adhezinės odontologijos, surišimo sistemų, endodontijos, PBH, implantologijos, periodontologijos, ortodontijos, pediatrinės odontologijos. AquaCare taip pat yra skirtas taikyti dantų remineralizacijos ir dantų jautrumo mažinimo procedūras, plačiai pritaikomas atstatomosios odontologijos srityje, laminatėms bei odontologijos laboratorijų veikloje ir gali būti naudojamas viršdanteninėms ir podanteninėms procedūroms.

Po kelis mėnesius trukusių derybų ir išskirtinėmis teisėmis pagreitinto pereinamojo laikotarpio UAB Gristoma papildė viso pasaulio odontologų pripažįstamos unikalios įrangos gamintojo Velopex International (Medivance Instruments Ltd., Jungtinė Karalystė) partnerių sąrašą ir tapo vieninteliu oficialiu AquaCare atstovu Lietuvoje. Tai jau ketvirtas itin aukštos klasės odontologinės įrangos prekės ženklas, kurį Lietuvoje atstovauja išskirtinai UAB Gristoma – iki šiol įmonės gamintojų sąrašą sudarė aukščiausios kokybės odontologinių antgalių, mikrovariklių, skalerių ir kitos įrangos gamintojas NSK (Nakanishi Inc., Japonija), Italijoje gaminami autoklavai, kurių visi komponentai pagaminti Europoje, gamintojas Newmed S.r.l. bei Ukrainos odontologinių įrenginių prekės ženkas Galit, jau spėjęs užsitarnauti Lietuvos odontologų pripažinimą (Galdent CZ s.r.o). Gristoma taip pat siūlo įsigyti betepalinius kompresorius Ekom (Slovakija), apšvietimos sistemas D-Tec (Švedija), odontologinius šviestuvus G.COMM (Italija) ir kitą įrangą.

 

Gristomos prekių sandėlį papildė visi pagrindiniai AquaCare produktai ir medžiagos: AquaCare Twin ir AquaCare Black Edition įrenginiai, staliukai su oro sausintuvu, skystis AquaSol, 29 ir 53 mikronų aliuminio oksido milteliai, PBH skirti  sodos bikarbonato (įprasti ir SOFT) milteliai, unikalūs Sylc Bioglass milteliai, visų tipų vienkartiniai antgaliukai ir kiti produktai. Sandėlis bus nuolat pildomas atsargomis, kad pristatymo terminas būtų trumpas ir gydytojai galėtų dirbti be trukdžių.

Artimiausi renginiai, kuriuose bus galima gyvai pamatyti ir išbandyti AquaCare įrenginį:

Daugiau informacijos ir registracija nemokamam išbandymui – telefonu +37061621016 (Paulina) ir +37060883561 (Aida) arba el. paštu info@gristoma.lt

“I don’t use AquaCare every day, I use AquaCare every single patient” – Jason Smithson, UK