1. Jūs turite teisę nenurodydami priežasties per 14 (keturiolika) dienų atsisakyti prekių pranešdamas apie tai mums el. paštu info@gristoma.lt
  2. Jūs turi teisę per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių perdavimo Jums dienos pakeisti įsigytas prekes analogiškomis kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo prekėmis.
  3. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis taisyklėse įtvirtinta tvarka bei atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimus.
  4. Teise grąžinti prekes galite pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu nebuvo praleistas prekės grąžinimui numatytas terminas.
  5. Grąžinti prekes galite pristatydami jas į mūsų parduotuvę, grąžindami per siuntų tarnybas arba paštu. Prekės turi būti grąžinamos adresu, kuris nurodomas Jums siųstame patvirtinime apie pranešimo dėl sutarties atsisakymo gavimą. Sunkių prekių pristatymo (prekių kokybei įvertinti, keisti, taisyti ar grąžinti) tvarka ir sąlygos derinamos atskirai.
  6. Pinigai grąžinami per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų po to, kai gavome iš Jūsų pranešimą apie sutarties atsisakymą, o jei prekė nėra grąžinta mums – numatytas terminas skaičiuojamas nuo prekės grąžinimo mums dienos.