Atnaujintas antgalis Z95L – saugesniam darbui

Atnaujintas NSK Ti-Max Z95L greitinantis antgalis su šviesa sukurtas taip, kad būtų galima lengvai išjungti oro padavimą. Svarbiausia – antgalio aušinimas nuo to nenukenčia, o gerokai sumažintas aerozolių pasiskirstymo plotas sumažina infekcijų plitimo galimybę.

Dinaminių besisukančių instrumentų purškiamas oras pasižymi dideliu aerozolių susidarymu. Dėl savo mažesnio veikimo greičio ir skirtingų veikimo principų, kampiniai antgaliai sukuria mažiau aerozolių, nei turbininiai antgaliai. O galimybė išjungti išpurškiamą orą dar labiau prisideda prie aerozolių susidarymo mažinimo.

Tokiu būdu kryžminės infekcijos rizikos, tiesiogiai susijusios su aerozoliais, gali būti žymiai sumažintos. NSK yra vienintelis gamintojas pasaulyje, sukūręs sprendimą išjungti oro padavimą tiesiog antgalyje, jei tam yra poreikis/būtinybė. Jau kurį laiką NSK šią ypatybę buvo pritaikę specialios paskirties greitinančiame kampiniame antgalyje Ti-Max Z45L (dėl išskirtinės antgalio paskirties). Reaguodami į šiandieniniu iššūkius, kai pasaulis kovoja su pandemija, NSK tokią ypatybę – išpurškiamo oro išjungimą antgalyje – pritaikė ir savo premium klasės greitinančiame antgalyje Ti-Max Z95L (1:5).


Perjungimas iš SPRAY funkcijos į WATER-JET (tik vandens purškimo) funkciją gali būti lengvai pasiekiamas per kelias sekundes naudojant specialų raktelį, kurį rasite naujojo Ti-Max Z95L komplekte. Rakteliu pasukite jungiklį, esantį antgalio jungiamojoje dalyje.
Taipogi, atsižvelgdami į gydytojų poreikius ir infekcijų kontrolės būtinybę, NSK nekeičia atnaujinto ir patobulinto antgalio Z95L kainos, nepaisydami gerokai sudėtingesnės gamybos kaštų.

Atpažinti naująjį Z95L angalį galite iš lazeriu atliktos žymos ant antgalio kaklelio “SW”.